onload="mapaStart();skoczDoAdresu('ul. Tomasza Zana 18A, 60-691 Poznań'); return false;">
facebook
Polski English Deutsch

Knysza

Knysza - przysmak bogaty w składniki

Każdy ma czasem ochotę na szybki, sycący posiłek. Chęć sięgnięcia po pyszne danie, składające się z wielu smakowitych składników, dopaść może nas wszędzie - w drodze do pracy, na uczelnię, podczas przerwy w służbowych obowiązkach lub w nauce... Najczęściej po fast foody sięga się jednak podczas spotkań z przyjaciółmi. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest knysza. To szybki sposób, żeby odczuć pełną satysfakcję z walorów smakowych dania i wrócić do wspólnej zabawy. Jeśli zależy Państwu na posiłku wysokiej jakości i w przystępnej cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą knyszą, która powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do jedzenia,


Knysza - co znajdziesz w jej wnętrzu?

Knysza to przepyszne pieczywo, do granic możliwości wypełnione różnorodnymi dodatkami. Specjalną bułkę rozkraja się w taki sposób, aby umożliwić jej delikatne wydrążenie. W powstałej w ten sposób kieszonce można zmieścić moc smakołyków, np:

  • surowe warzywa;
  • mięso;
  • prażoną cebulkę;
  • ser;
  • różnorodne sosy.


Aby pieczywo było zarumienione i lekko chrupiące, bułkę często lekko grilluje się przed napełnieniem farszem. Rodzaje warzyw, mięsa i sosów, które można umieścić w knyszy, zależą od konkretnego lokalu. W naszych mają Państwo możliwość skorzystania z szerokiego wyboru dodatków, a na końcu wybrać ulubiony sos, który zwieńczy całe danie i wzbogaci końcowy smak dania.


Na co mogą Państwo liczyć, wybierając naszą knyszę?

Nasza miła obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące składników używanych do wyrobu knyszy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre osoby nie przepadają za częścią warzyw. Dlatego właśnie indywidualnie podchodzimy do zamówienia i na prośbę klienta nie dodajemy do knyszy konkretnych dodatków. Knyszę przygotowujemy z dojrzałych, soczystych warzyw oraz mięsa wysokiej jakości. Wierzymy, że jakość składników - świeżość, chrupkość dodatków warzywnych oraz głęboki smak i aromat mięsa - decydują o tym, jakie walory smakowe ma końcowe danie. Ten finalny efekt jest dla nas najważniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jedzenie naszej knyszy było dla Państwa satysfakcjonującym doświadczeniem.


Bardzo ważna jest dla nas sprawna realizacja każdego złożonego zamówienia. Chcemy, aby osoba, która zdecyduje się skosztować naszego dania, otrzymała je niedługo po zleceniu wykonania knyszy. Doświadczona, miła obsługa oraz odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy umożliwiają sprawne wydawanie dań. Dzięki temu nasi głodni klienci nie muszą długo czekać! 


Żeby zapewnić naszym klientom smakowity posiłek wybieramy jedynie sprawdzonych dostawców mięs, niezawodnych i cieszących się powszechnym szacunkiem. Obdarzamy zaufaniem tylko najlepszych i tylko z takimi producentami podejmujemy i kontynuujemy współpracę. Smaczne mięso dobrej jakości to serce knyszy; komponując się z innymi składnikami, tworzy niezapomniany smak. To właśnie walory smakowe, zapachowe, wysoka jakość składników i przystępna cena sprawiają, że nasi klienci regularnie do nas wracają.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi oferowanymi przez nas lokal daniami kuchni arabskiej: