onload="mapaStart();skoczDoAdresu('ul. Tomasza Zana 18A, 60-691 Poznań'); return false;">
facebook
Polski English Deutsch
Kebab baranina AliBaba
Szaszłyki AliBaba
 

Kebab mielony i baranina

 

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronii zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Nasze specjały w ofercie to:

  • kebab baranina
  • kebab mielony

"P.G.Ali Baba" - jest firmą instniejącą na rynku polskim od ponad 20 lat. Dzięki ciężkiej pracy naszych specjalistów i przywiązywaniu przez nich uwagi do najmniejszych szczegółów osiagneliśmy pozycję lidera na rynku polskim w produkcji kebabu. Bogate doświadczenia minionych lat, szczegółowe analizy rynku, a przede wszystkim wymagania i sugestie naszych klientów, pozwoliły stworzyć produkt cieszący się uznaniem wśród polskich smakoszy.

Wysoka jakość naszych wyrobów jest esencją umiejętnego połączenia wszystkich tych czynników wraz ze sztuką kulinarną kuchni arabskiej. Państwa pochwały są dla nas motywacją, aby nieustannie pracować nad utrzymaniem i doskonaleniem walorów produktów i usług. Charakterystyczna nazwa i logo, połączona z doskonałym smakiem sprawiają, iż jesteśmy rozpoznawani i bliscy klientom ceniącym sobie jakość.

 

Najnowocześniejsze wyposażenie

Nasz zakład posiada nowoczesne wyposażenie oraz zintegrowany system chłodniczy, mroźnię szokową i składową.  Dają gwarancję, że nasz produkt będzie znajdował się w odpowiedniej temperaturze i warunkach. Produkt zawsze utrzymuje swój niepowtarzalny smak i charakter to dlatego nasz kebab baranina i mielony są wyjątkowe.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa produkowanych kebabów i innych wyrobów mięsnych firma wdrożyła system zarządzania bezpieczeństwem żywności – HACCP, którego podstawą są rygorystycznie przestrzegane wymagania dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych.  Wykorzystujemy najnowsze technologie i urządzenia sanitarne. Dzięki temu możemy   zapewnić Państwu produkty zawsze najświeższe, najzdrowsze i najlepszej jakości.

 

Mięso od sprawdzonych dostawców

Mięso, z którego tworzymy nasze produkty dostarczają nam sprawdzeni dostawcy poddani dokładnej weryfikacji jakości produktu. Każda dostawa gwarantuje najwyższą jakość surowców. By mieć  pewność, że dostarczany do nas surowiec produkowany jest w odpowiednich warunkach, na bieżąco kontrolujemy manualnie jak i wzrokowo wszelkie jego dostawy do naszego zakładu. Surowe normy produkcji i pełniony nad nią nadzór dają pewność, że produkt zostanie dostosowany do indywidualnych wymagań odbiorców. Dbamy aby nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania.

Przyprawy na kebab mielony AliBaba

 

 

Kebab mielony jak i cięty z płatów jest coraz popularniejszym w Polsce daniem. Początkowo stanowił tylko szybką przekąskę, dziś coraz więcej osób traktuje go jako pełnowartościowy posiłek, bo rośnie jakość oferowanego kebabu z baraniny i innych mięs.

Warto wiedzieć, że prawdziwa kuchnia Bliskowschodnia to nie tylko zwyczajny kebab. Istnieje wiele wariacji tej pysznej i sycącej potrawy. Najpopularniejsze to:

  • Kebab baranina. Kebab baranina to najbardziej autentyczny rodzaj kebabu. Na Bliskim Wschodzie właśnie z tego mięsa komponowany jest najczęściej ten przysmak. Mięso jest wyraziste i świetnie pasuje do sosów z czosnku czy chilli.
  • Kebab wołowy. Ten rodzaj kebabu jest szczególnie popularny w Polsce. Kebab z wołowiny jest bardzo sycący, więc stanowi świetny posiłek w zastępstwie obiadu czy późnowieczornej przekąski. Można go spotkać w wersji takiej jak kebab mielony, kebab cięty z płatów lub mieszanka obu typów mięs.
  • Kebab drobiowy. Taki kebab mielony lub z dodatkiem mięsa z płatów jest popularny, bo mięso drobiowe jest mniej kaloryczne i lżejsze od kebabu baraniny. Dlatego chętnie wybierają go osoby będące na diecie lub szukające lekkiej przekąski.

Co oprócz kebabu?

To oczywiście tylko początek, bo poza kebabem mielonym czy kebabem z baraniny istnieje też wiele innych podobnych potraw Bliskowschodnich, które zyskują w Polsce popoularność. Inne popularne dania to shoarma, gyros czy knysza.

Zapisz

Zapisz

Zapisz