onload="mapaStart();skoczDoAdresu('ul. Tomasza Zana 18A, 60-691 Poznań'); return false;">
facebook
Polski English Deutsch
Kebab baranina AliBaba
Szaszłyki AliBaba
 

Kebab mielony i baranina

 

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronii zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Nasze specjały w ofercie to:

  • kebab baranina
  • kebab mielony

"P.G.Ali Baba" - jest firmą instniejącą na rynku polskim od ponad 20 lat. Dzięki ciężkiej pracy naszych specjalistów i przywiązywaniu przez nich uwagi do najmniejszych szczegółów osiagneliśmy pozycję lidera na rynku polskim w produkcji kebabu. Bogate doświadczenia minionych lat, szczegółowe analizy rynku, a przede wszystkim wymagania i sugestie naszych klientów, pozwoliły stworzyć produkt cieszący się uznaniem wśród polskich smakoszy. Wysoka jakość naszych wyrobów jest esencją umiejętnego połączenia wszystkich tych czynników wraz ze sztuką kulinarną kuchni arabskiej. Państwa pochwały są dla nas motywacją, aby nieustannie pracować nad utrzymaniem i doskonaleniem walorów produktów i usług. Charakterystyczna nazwa i logo, połączona z doskonałym smakiem sprawiają, iż jesteśmy rozpoznawani i bliscy klientom ceniącym sobie jakość.

Najnowocześniejsze wyposażenie

Nasz zakład posiada nowoczesne wyposażenie oraz zintegrowany system chłodniczy, mroźnię szokową i składową.  Dają gwarancję, że nasz produkt będzie znajdował się w odpowiedniej temperaturze i warunkach. Produkt zawsze utrzymuje swój niepowtarzalny smak i charakter to dlatego nasz kebab baranina i mielony są wyjątkowe.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa produkowanych kebabów i innych wyrobów mięsnych firma wdrożyła system zarządzania bezpieczeństwem żywności – HACCP, którego podstawą są rygorystycznie przestrzegane wymagania dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych.  Wykorzystujemy najnowsze technologie i urządzenia sanitarne. Dzięki temu możemy   zapewnić Państwu produkty zawsze najświeższe, najzdrowsze i najlepszej jakości.

Mięso od sprawdzonych dostawców

Mięso, z którego tworzymy nasze produkty dostarczają nam sprawdzeni dostawcy poddani dokładnej weryfikacji jakości produktu. Każda dostawa gwarantuje najwyższą jakość surowców. By mieć  pewność, że dostarczany do nas surowiec produkowany jest w odpowiednich warunkach, na bieżąco kontrolujemy manualnie jak i wzrokowo wszelkie jego dostawy do naszego zakładu. Surowe normy produkcji i pełniony nad nią nadzór dają pewność, że produkt zostanie dostosowany do indywidualnych wymagań odbiorców. Dbamy aby nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania.

Przyprawy na kebab mielony AliBaba

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz